Отборът на Локомотив София се наложи с класическото 3:0 над Пирин Разлог. Контролната среща се игра в комплекс „Пири“ в Разлог. Трите попадения, както и по-интересните моменти от мача дойдоха след почивката. Успехът на Локомотив бе изгледан на живо от собственика на тима Николай Гигов. Старши треньорът на столичните железничари Емил Велев заложи на следния стартов състав: На вратата застана Валентин Галев. Джереми Родригес бе титуляр вдясно на защитата, в центъра започнаха Марко Ранжелович и Сашо Бранеков, в ляво игра Румен Трифонов. В халфовата линия Дилян Колев си партнира на бразилеца Том, а другият бразилец Маркиньос зае позицията пред тях. В нападение по фланговете застанаха Искрен Писаров, вдясно, а отляво започна Тодор Христов, като централен нападател в началото на мача започна Ивелин Василев. След почивката поетапно наставникът гласува доверие още на: Кацарев, Г.Василев, Гаджев, Бибишков, Димитров, Махамад, Костадинов, Дюлгеров, Гаров и Цанков. Първото попадение в срещата дойде едва в 67-та минута. След добре изпълнен ъглов удар от страна на Тодор Христов, Марко Ранджелович скочи високо и с глава прати топката в мрежата на Пирин Разлог за 1:0. В 81-та гостите реализираха втори гол. Антонио Цанков – Шилето направи много добър самостоятелен пробив, който навърза трима от Пирин и прати топката покрай вратаря в мрежата зад него. Това изпълнение предизвика аплодисменти от скамейката на Локо Сф и възгласи “Браво, Шиле“. Тези похвали обаче бяха повторени малко по-късно. В 83-та минута Антонио Цанков - Шилето от границата на вратарското поле засече центриране отдясно и в рамките на 2 минути вкара втори гол за Локомотив Сф. Още 120 секунди след това гостите отново можеха да стигнат до попадение. След хубаво центриране отляво на Георг Василев, Бибишков стреля с глава, вратарят на Пирин изби, но Бибишков стреля втори път, за да прати топката в страничната греда. Очаквайте снимки от срещата по-късно в Gong.bg.