"Сините" трябваше да обръщат срещата, след като допуснаха гол в началото на мача, дело на Луис Едуардо. След почивката обаче, благодарение и на смените извършени на полувремето, Левски вкара три гола (Александров 49’, Иса 55’ и Чаворски 68’), с които спечели спаринга.

През първото полувреме Ясен Петров заложи на следния състав: Петков, Мюлдер, И. Иванов, Милиев, Станчев, Вл.Гаджев, Грийн, Тасевски, Младенов, Дембеле, Жоазиньо.

През второто полувреме наставникът на Левски направи редица промени, като на терена се появиха Акалски, Тевия, Александров, Щърков, Иса, А. Георгиев, Чаворски, Тонев, Яначков, Ангелов. Единственият, който записа пълни 90 минути бе Стефан Станчев.

От своя страна Атанас Джамбазки пусна следните 11: Левашки, Мечечиев, Жеков, Трифонов, Личков, Д.Гаджев, Чепилов, Илиев, М.Иванов, Едуардо, Антонов.

Левски започна добре срещата, с няколко положения, но още при първата атака на гостите, се стигна до попадение. Монтана поведе след пробив отдясно, Миро Иванов намери Луис Едуардо, който бе застанал между двамата централни защитници на Левски и стреля точно в долния есен ъгъл на вратата.

До края на първата част Гара Дембеле, Дарко Тасевски, Владо Гаджев и Сержиньо Грийн опитаха с удари да изравнят, но това така и не стана. След направените смени, резултатът бе променен.

В 49-та минута Александър Александров реализира, след като получи добър пас от Исмаил Иса в наказателното поле и стреля по тревата за 1:1.

Само шест минути по-късно стана и обратът. Сашо Александров изведе Исмаил Иса сам срещу вратаря, централният нападател реализира и Левски обърна резултата до 2:1.

В 68-та окончателно стана ясно каква ще е развръзката от двубоя. Сашо Александров изведе младия Тодор Чаворски в наказателното поле, той стреля мощно под гредата, за да може Левски да покачи на 3:1.

Контролата на "Герена" бе изгледана от собственика на тима Тодор Батков, съобщи Гонг.

Американци искат Левски, връщат Наско и Мъри на ”Герена”