Коментари - Националите ни се подобриха, но Италия за първи път взе победа в София | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Мисля че 0:4 е реалистичен резултат :)

0:5 ако не си дадат зор италианците

Бравооо!Удържамееее!

Още е само 0:0

Въпросът не е дали нашите брадясали и татуирани балерини ще паднат, а с колко ще паднат. Аз залагам на на 2 на 0 за Италия... А едно време Ицата, Балъков и Лечков си правеха гаргара с Италия...

1:2 ИЛИ 0:2...Италианците за наша радост не са като немците да вкарват до откат!

Броя колко минути ще издържат нашите връзкарчета до първия гол.

Пак сме опълченците на Шипка, този път ни напъват италианци.

Вратаря на италианците го е яд,че не си е взел телефнчето да си цъка! Поне едно одеало да му дадат...ще измръзне!

20 минути 0:0! Бре!

Минаха, 13 минути. Българи юнаци!

Според мен 0:3 ще е успех за нашите.

Резулата е ясен 1 на мъка за Италия и то, не защото сме им конкуренция, а защото ще ги мързи.

Прогнозирам, че през второто полувреме италианският треньор ще изкара вратаря и на негово място ще пусне още един халф.

Като гледам, италианцте май ще ни легнат !

Ибаси кефа! 30-та минута, а вече успяхме да стъпим в центъра цели два пъти!

Алоу, коментаторчето на мача, млъкни малко бе, истерик! Фурнаджийска лопата! Не коментираш мач по БНР, а по телевизията! Виждаме какво се случва, почини малко! Затвори си плювалника поне за 5 секунди! Тъпак

Дайте някаква пейка за защитата на Италия, бе. Това 90 минути прави ли ще ги държите?!

Не се сещам за по-жалко, безмислено и некадърно нещо от българския национален отбор по футбол.

Спокойно могат да седнат на скамейката, до тренера. И без това никой няма да забележи.

Трябва да тренират пасове хайванчетата...

Тоя педраз и предател- Ясен Петров да бяга към Африка, ЗАЕДНО с маймуната- Неусиано де Жезуз Гузмао, който се представя за Сисиньо. ВЪН !!

Сега му е майката да сменим, още веднъж времето с час напред и...така ще спечелим 1 точка

Е па то е ясно - пак ще паднем :)

Правителството!

Да мислим, трезво. След мача къде се събираме?

Абе, че нямаше дузпа, нямаше, ама и, че ни опростиха една в началото на мача някъде, също е вярно. Така, че няма какво да се оплакваме - танто за кукуригу!

Ей, хора, ама аз да се похваля, че познавам Петър Витанов лично и то от много години насам! Знам, че ще ме плюете, понеже ние сме в България, все пак, ама това не променя факта, че познавам Витанов! Като ме ругаете, показвате вие какви сте, само да напомня ;).

Има ли още мазохисти да ги гледат тия чалгари?? Вижте само статистиката за първото полувреме, младежките национали до 18 даже биха могли да имат по-добри показатели. Италиянците имат 70% владеене на топката, демек ние не можем да я пипнем! 324 срещу 146 наши паса, от които 284 за завършени срещу само 96 наши, тоест те не могат и топката да си подадат!!! Какво ги гледате тия????? БФС трябва да бъдат бойкотирани до дупка!!

Италия не е онази Италия която беше.

Тактиката на националнияни отбор е добре познатата "Опълченците на Шипка "! Само дето някогашните опълченци са удържали върха и са спечелили битката, а днешните нямат никаква идея за какво са на стадиона.

Дават умрелите на живо!

Дузпа нямаше,но нашите ако са добри трябва да вкарат гол -а това не се получава!

Нашите ритнитопковци току що без малко да получат втори гол.

“Нема такъв футбол” ( напр. 72:40 минута)!!!

Много зор не си дават. Взимат толкова колкото им трябва. Англичани и немци вкарват колкото могат. И испанците са същите.

Ами сега?

И тия ни разпраа газо.

Швейцарците казаха че са играли срещу супер слаб отбор-все едно от махалата.

Абе че не ставаме за нищо е видно, ама чак и бразилците са ни калпави. Такива добри скаути имаме.....къде ги намират тия таланти да се пита човек.

Аз съм тук за коментарите :))))))

В градивен план сме кръгла нула...200 минути да играем не можем да вкараме гол. Няма никаква идея, никаква комбинация Топката се рита безцелно

Корнери 0-12 за Италия За цял мач не можем да достигнем до корнер .... Само това показва каква сила сме