Байерн написа черна страница в историята на Барселона с 8:2

Германците изхвърлиха безсилните испанци от Шампионската лига

Обратно в новината

Коментари - Байерн написа черна страница в историята на Барселона с 8:2 | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Барцилоната смешна, джуджето е за пенсия.

Меси играл ли е? Май го няма на картата!

Нидейти тъй да пишите, ве! Камътъ ша ви са идоса и ша ви напопържа!

Бундесвера мачка здраво клетите каталунци

Важно е меси да не забравят да му дадат златна топка.

Хахахахахаха е6ахти ч7кането!

Като неутрален фен бих казал - да плачеш ли, да се смееш ли......

"Барцилона" чакаше да спаси сезона...А ония с ботушите, май ще вземат три купи...И все пак, ОСЕМ на два! На четвърт финал в ШЛ! Много безмилостно, бе! Само немеца може да е такъв, да му се не види!

Ти им върнаха и за Левски. Мерси .

Ейн, Звайн,... Осмайн!

Бях фен и на двата отбора! На Барса повече защото ми харесваше как играят преди,а и меси ми е най-любимият,то заради него харесвам Барса,чаках с нетърпение този мач и исках Барса да бие но загубих с много.отказвам се от тях защото често правят такива провали! Радвам се и за Байерн пък щото съм и тях фен,щото тая година квот им падне пред погледа и го разкъсвана на парчета,адмирации за тях и искам да видя двата немски клуба Лайпциг и БМ на финал

То и аз съм така до няква степен

Да мълчиш е най добре

Най-сетне се намери кой да нагъзи за историята антифутбола тип "цък-цък" плюс цигански театри. Нищо, за утешение може да дадат на мъника "Златната топка"...

Вискам си, аз нямам порноканали, а пък такъв хардкор даваха днес...

Май ще има размяна Меси за Роналдо

Игра игра. много тъжно гледаше след всеки гол, иначе не попадаше в картината, щото се беше скрил като малка женичка!

Къде е оня мексиканския коментатор,който говори за себе си в трето лице единствено число,и на когото иначе много му знае устата?Чакам да направи реакция...

Байерн си дадоха една почивка между 31 и 63 минута. Представете си колко щеше да стане ако се напъваха и в тези минути. 12-13

Какво са ти виновни немците - вкараха си и автогол, можеше и по-лошо!

Тренера второто полувреме даде почивка на Гнабри, Перишич, Дейвис и Боатенг, защото идва важен мач с Ман Сити. Ако паднат в сряда какво значение има днес с 8 ли са били или с 10.

А какво ша кажи сега Ицо - барцилоната ?

Меси се намеси......ааааа, обеси.

Ще пометем всички и ще грабнем ушатата! Требъл тоз сезон, куадрупъл догодина със световната клубна купа!

Сега феновете на Барселона сигурно си викат: как не можахме да отпаднем от Наполи, хахахахахахахах

Меско игра ли.или броеше колко декара е терена

Само си помислете - със същия отбор и през този сезон Байерн падна 5:1 от Айнтрахт докато треньор беше Нико Ковач. Какъв джакпот удариха с "временния" треньор хер Флик!

С Байерн е свършено! Всичките им играчи са обвинени в групово изнасиловане, има недвусмислени записи от камери!

Днес се видя много добре, че Байерн не е само Левандовски. Да той е страхотен, но има 14 гола в шампионската, а Байерн има 39! Байерн -Тотнъм 10:3 Байерн - Звезда 9:0 Байерн - Олимпиакос 5:2 Байерн - Челси 7:1 Байерн - Барселона 8:2 Всеки си изяде боя, Байерн са в серия от 19 поредни победи, във всички турнири, не е чак толкова зле Барселона, лош ден!

Броеше колко стръкчета трева има по терена. Вдигна поглед само за да види на таблото колко са станали головете на Байерн, че не можа да ги преброи.

и стотици милиони свидетели

пълен идиотизъч - играчите защо не са с маски, зашооо?!? ненормален свят! мач без публика, играчите без маски, а на резервната и персонала - маскирани! маскарад да овце!

Искаш ли да си намериш жена за една нощ? Влизай в -- Sexcris.Com

Кой...Liverpool?

Барселона трябва да ги съдят за морални щети.

от май месец играят така, ти сега ли се сети?

Апчетата, другари, са за пиене. А не да стоят по шкафовете. Волене, кажи им. Те ще те разберат!

He, мъж!

финалът ще е фашиски- картофелите срещу вурстовете.

Всъщност резултата е 9:1. Много красиви голове и радост за всички обичащи футбола. Най-после този гнусен ОБОР от Катуня си намери майстора. Същата работа като с Дузпентус от Макарония. Това са двата най-бутани обори в света.

Муахахахха мн добро!

Мадрид, не разрешава на каталунците да се отделят. Нормално е, една държава са. Ама немците ,,отделиха" Барса от футбола с една светлинна година. Барса се кефеха, че Мадрид отпадна,а Меско още е на цукалото от снощи. Не моа си дигне гащите.

Реал те гони, теб бе другарю

е да зане човек да заложи

asen

Левски бяха единственият отбор който е вкарвал 5 гола на Барселона в един мач в европейските турнири, а сега има отбор с 8 гола

Немци са слагали прът в устрема на испанци Съдба...

Очаквах и разгром от Байерн, но това е повечко от очакваното. Някой си сравняваше предварително мача на този Бразилия-Германия 1:7 на по-предното световно. Байерн са от много месеци отбора в най-добра форма. Ситито също прави разгроми, но ги миша с издънки. Иначе Байерн е фаворита за ШЛ, но нещата може винаги да се объркат. Барса от вече години си коментирам, че имат ужасяваща защита. Както и че полузащитниците не са връщат. Имат лошо позициониране и тръгват например напред да атакуват владещ топката и оставят огромна пробойна в защита, където около противников нападащ играч няма на няколко метра защитник.

Виж как подаде преди единият гол в тяхната врата.