Коментари - Роналдо и компания превзеха Будапеща с три късни гола | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ами това е - цяла Европа участва, даже маймуняците, дето още не са еволюирали - северномакедонците, играят, но ние си имаме смрадливецът Борислав Михайлов и компания…

Северна Албания се класира по късмет бе тъпан

Ходи живей в Северна Македония като толкова ти харесват

А нашите що нямат късмет вече 17 години, умник такъв. Прав е човекът.

Гелосания се пазсърди още в петата минута на Жота, че не му подаде и спря да играе. Тоя мач отива на испанския.

Балерината CR7 се изложи на няколко пъти :(

Гелосания се изложи, сега че вкара един гол от дузпа и ще говорят две седмици колко е велик

Роналдо на пейката ли е през целия мач??

срам за португали асъдията им подари мача

Франция-Германия на кой канал ще ги дават?

Абсолютен малшанс за унгарците. И още нещо. Не знам откъде ги вадят тези неадекватни коментататори, ама според този, почти двадесет минути през второто полувреме играха Португалия срещу Португалия.

По анал ГЕЛ

Правилните смени за Потругалия този път. Честито!

Вторият гол беше 100%. Ама дузпата, от която стана, някъде около 10-15. И то само в представите на Чакър ага.

Да, бе! Тоя нямаше ли слушалки тякой са му каже, че 11 пъти подред нарече унгарците Португалия???

Нова тв

Третият гол беше от засада, чиста

Абе беше на пейката.И вкара два гола от там.

Нямаха късмет унгарците. Ако бяха издържали още малко можеха да спечелят точка

В това бях убеден и аз, но има един до малкото наказателно, дето е неясно, но пак ми изглежда по-скоро засада. Но съдиите при всички положения се издъниха, че поне 3 пъти дадоха аут, когато имаше корнери. И когато даде жълтият картон, онзи игра с топката.