Коментари - Грандиозен обрат в Севиля показа защо Реал ще е шампион | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

При 2:0 си казах-край, бай Карло бута Севиля към второто място напук на Барса и Чоло. Покрай Ракитич, Марсито и Ерик Ламела нямаше да се учудя, ако отнякъде изкочеше и Адам Лалана, Севиля са направили отбор, дума няма. Но Реал са голяма игра, Винициус е перла в короната.

Ако трябва и 70 минути може да е продължението ...

Бъркаш отборите, на Бацилончетата дават по 20 минути продължения, ААА да направят нещо, но уви, само съдии не са винаги достатъчни

Не е лесно да си тъп фен на Дузпалона! Човекът първо вкара в 92-та минута, та и 3 минути да беше продължението пак щеше да има гол. А като съдията загуби 5 минути, за да рови за причина да не признае гола на Винисиус , ти какво продължение искаш да има! Да бяха свирили края на мача още на края на първото полувреме ако искаш, та смешковците БарФа да са щастливи!! Вижте си смешния отбор и още по-смешните фенове, които си разпродадоха билетите за мача с германците!! Смях...30000 фенове на противниковия отбор не е имало никъде другаде по света

Друго си е в отбора ти да играе освидетелстван за изнудване престъпник ;) Ама парите не миришат и това мръсно брадато тарикатче ще продължава да бъде идол децата на своите почитатели ... Повръща ми се