Клоп бесен, сравни съдията с микровълнова печка

Мениджърът на Ливърпул не прие добре загубата от Брентфорд

Коментари - Клоп бесен, сравни съдията с микровълнова печка | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Жалкар!

Нямаше никакво нарушение. Този падна след няколко метра с надеждата да му свирят нарушение, но се прецака. Голът си беше съвсем редовен. А Клопо да си види халфовете, че за нищо не стават.

За 4 мача трио трагедия - Салах, Окслей, Нунез са вкарали 2 гола общо... Обаче на Клоп си му харесва тая схема явно, щото промени не виждам... Конате беше неадекватен, всичките 5 гола паданаха заради него (3+2 отменени) и тоя ли стана гоиляма звезда на 21-22 години? В 30-та минута ти вкарват 3 гола поред за 5-6 минути интервал, Конате трябваше да го извади моментално още тогава! У Франция тоя щеше да търка по дивизиите ако не го беше взел Клоп, изобщо няма качества за отбор като ЛИВЪРПУЛ! В мач като тоя събирам тия милиардерчета и им казвам да платят билетите на гостуващата агитка! Срам и позор!!!

Немски инат. Срещу навитите домакини остави тюфлека Салах и мърдите в халфовата линия,вместо да пусне млади играчи.

Конаре има качества ,щом е оценен за националния. Как обаче тактиката на Клоп го прати на лявата страна,без никаква помощ и всички други бяха в неизвестност пред чуждата врата. Клоп се дъни този сезон.

Няма какво да говорим,всичко е ясно - ЛЕВСКИ ШАМПИОН.

Средняшки отбор с мрънкащ тренер-това е liverpool fc в момента.

Ливърпул не заслужаваха и точка в този мач - факт! Но парапитекът си фаулира Конате при третия гол. Чернодрешкото се направи на ударен.

Клоп се съни ВСЕКИ сезон!

Яде ми се чорба,уле,уле, уле!

Аз пък си спомням за няколко гола на Анфойлд за Ливърпул през годините при подобни " фалове"