Коментари - Лудогорец се измъкна от врачанската кал в 97-ата минута | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Дедо казваше: "БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ...."

Играло се е до хол накрая. Колко минути е вдигнал четвъртия съдия? Никъде не пише

Вдигна 6

По добре на къра да бяха ги пуснали стадиона беше пълна мизерия

Лудогорец заслужаваше победата толкова колкото и Ботев равния.Терена беше ужасен.В такава кал топката е бавна,хлъзгава,а бутонките все едно ги няма и играеш с гуменки.Така,че с късмет или не,браво на момчетата и честито на шампиона.

значи е нормално гола да е в 7-мата

е минималното добавено време, АХА!

Ти луд ли си.Играе се до ГОЛ.Ако не вярваш питай БФС

няма как да кажат официално че ще играят колкото трябва, за да бутат на кренвиршите

От тия 10 титли, дето ги натрупа Домусчиев трябва да се срамува поне от 5 (разбира се ако чувството на срам му е познато) Жалка, нагласена игра Впрочем колко са класни Лудогорец се видя последните 2 години в групите на Лига Европа, където взеха 1 точка от 12 мача

Абе неграмотен, то се дава 1 мач, 3-4 или 5-6! Тука става въпрос за цели 10 години! Схващаш ли, бе мунчо? А колкото до успехите или неуспехите им в Европа, първо ги сравни с останалите отбори, после критикувай. Има ли някой отбор да е направил нещо по-вече? И второ, когато играеш в слабо първенство. Когато основните ти конкуренти са куците коне от хибридния оранжево-червен мелез и сините евроидиоти, какви международни успехи можеш да очакваш? Логика! На всякъде по света е така. Слабо вътрешно първенство - слаби резултати в международните срещи, включително и слаб национален отбор!