Коментари - Пенев за съдийството: Не трябва думите ми да се интерпретират погрешно | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Чичовото и с негов съдия не победи. И както той казва: да ду.а супата.

През първото полувреме съдията не даде за ЦСКА две чисти дузпи, за блъскане с удар в лицето и втората за игра с ръце в защита...През второто полувреме реши да се реабилитира за грешките си....Чичовото е прав за слабото ни съдийство, но по-добри нямаме.....

Ти за кой мач говориш?

zaxxon

Пенев: "Пак казвам, искам да свири честно - още един червен картон, още една дузпа и щяхме да имаме шанс..."

Прост смешник си ЧИЧОВОТО !

По добре е когато Любо говори да мълчи..... или нещо от същата супа...И пак казвам, не ме цитирайте грешно...Нали!!! гледаме напред....Така ли е ! Така е !!!

Велик ден за мучащото стадо! Макар и за минутка пред компа да се почувстват значими. Да забравят некадърното си стадо и жалкия си живот и да попсуват по Пенев и ЦСКА!

Коментар на типичен мангал!Вой до небесата когато падат,с надежда да дойдат такива съдийски гилотини!

трябва да назначаваш съдиите. Щеше да има повече дузпи!

е, показахпа му къде му е местото. Нали скачаше бе, що така пак не римеш. Посочвай грашки, изисквай.... и пак ше си без титла и купа. Айде супата.

Тоя дърдорко си намери майстора.Пак не разбран,пак съдии.Хайде на стъргата.

То пък едни думи и богат речник има Любослав Пенев, че чак някой да ги интерпретира!

Ти в коментарите на всяка статия ли ще си повтаряш мантрата!?!? 3:3 (6 за Ботев, 5 за ЦСКА) Мача свърши!

Хайде сега вадете видеото с избрани моменти от мача, и да правите разбор на чуждата работа! Ма то май целият мач е за учебниците! Трябва да ви дават за пример г-н Пенев! Да ви показват на всички школи и тренировки! Да се знае как да НЕ се говори, как да НЕ се тренира отбор, как да НЕ се води мач, как да НЕ се прави футбол дори и в 5-то дивизионен отбор!

"...Оставам с прекрасно впечатление за много добрата игра на моя". Ако един треньор казва така за отбора си, който не може да победи с 2-ма човека по-вече и подарена дуспа, значи или лъже, или толкова разбира от футбол! Става въпрос за противник, който е от тяхната "черга", а според класирането - и по ниско.

Какъв ЦСКА е това ?! Преименуван Литекс. Фалирали галфони ! И Иширково да се преименува на ЦСКА - и за него ще викате. Жалко безсмислено четирибуквие !

Съдията е виновен защото трябваше да изгони поне още трима от Ботев плюс вратаря им, за да блесне чичовата супа - хахахах