Коментари - Португалия официално разкара Сантош след фиаското в Катар и скандалите с Роналдо | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Откога загубен четвъртфинал с 0:1 на световно е фиаско, точно за Португалия??

Този чудесен треньор не е "разкаран", той сам напуска. И още не сте задали най-простия въпрос - "Зао Сантош плачеше още в началото на мача с Мароко?"!

Той прибра голямата пара за да ги провали, пука му сега.

Ами много тъпо се получи всичко. След това 6:1 нямаше как да пусне Роналдо като титуляр защото ако бяха загубили всички щяха да викат как са загубили защото Сантош пуснал Роналдо . Всъщност Швейцарците бяха много слаб отбор и просто трябваше да остави Роналдо като титуляр, имайки пред вид че Пепе на почти 40г вкара гол в този мач, мисля че Роналдо щеше да вкара поне един-два и всичко щеше да е наред. Всъщност Роналдо вкара гол и в мача с Швейцария за 15те минути в които игра но го отмениха заради засада . А и беше последното първенство на Роналдо така че трябваше да го остави до края и каквото стане- това. Както видяхме отбора без Роналдо не направи нищо срещу Мароко но като пуснаха Роналдо заиграха по агресивно и имаха повече хъс. Но както и да е.

Роналдо игра и не направи нищо. Просто мароканския бетон в комбинация със съдийски аванти в полза на защитнишките балтии, са много трудни за прмеинмаване. Ако им бяха дали логичната дузпа в началото, щяха да бият с 2 гола минимум, с възможност да ги разгромят дори. Франция, например, успя да поведе без дузпа и можеше да ги бие 5-0, но не си даде зор.

Сигурно си тръгна много по-богат от Катар. Много смешна схема с 5 защитници при условие, че губеха. Надали е случайно на това ниво.

Чак пък фиаско... играха четвъртфинал на световно. Държави с много по-силно първенства останаха след тях. Роналдо беше по-скоро в тежест на отбора, та треньора трябваше да измисля как да намери начин максимално малко да пречи...

Така е ама не баш. Къде играят е важно, не какво е първенството. Примери много. Мароко, Япония, дори и ние 94...

простаккккк и егоист може да остави Роналдо на пейката в такъв важен мач. Роналдо събира по 4-5 защитника около себе си.това е достатъчно!