Коментари - Националите ни изиграха силен мач, но бяха спрени от вратаря на Беларус | corner.dir.bg
назад

Националите ни изиграха силен мач, но бяха спрени от вратаря на Беларус

Нулево равенство на старта на Лигата на нациите след множество пропуски

Обратно в новината
| Редактор : Николай Петров

Коментари - Националите ни изиграха силен мач, но бяха спрени от вратаря на Беларус | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 46

"Силен мач", срещу слаб отбор! 0:0 !! До кога ще се заблуждаваме, че правим нещо положително във футбола? След няколко равни резултата в приятелски срещи, обявихме Илияна Илиев за голям треньор. Още в неделя ще се види кой колко струва.

На вратата да не е бил вратар номер 1 в света! Калпави нападатели

Само с едно полувреме не се печели мач. Срещу Северна Ирландия ще е по-трудно.

много лаете ама сте прости като галоши........ само злоба и хейт от вас бедняците номер едно на европа, за това ваши ще ви клатят още 100г,

PEYTSCH

Протестирайте мача. Без вратар може да стане нещо....

20 години без един загубен мач на голямо първенство! Тенкю Перукан

За мен Беларус бяха най-слабия отбор в групата. До снощи. Първият проблем - Илиев ни вкара в ролята фаворит, говори а задължителни три точки. Футболистите бяхя напрегнати и натоварени с това очакване. Ами кажи преди мача, че няма слаби отбори, че Беларус има шансове да бъде дори първи в групата, че в последните ни мачове с тях ни е побеждавал, че винаги са били труден съперник и очакваш и сега да е така, излез от ролята на фаворита в мача.... Вторият проблем - объркана тактика - Антов за дефанзивен халф? Колев - централен нападател? Първото полувреме с бързи пасове, Кръстев, Илиев и Десподов разнищиха тромавата им защита. Обаче много слаба реализация. Десподов звездее - крайно време е да започне да играе само за отбора и като капитан. А вместо тролея Колев пусни нисък, бърз, повратлив комбинативен нападател - Георги Русев или направо рискувай със Станислав Иванов. И щяхме да сме с два, три гола напред. Трябва да се работи повече за голове от статични. Имаме добри с глава, а пък на корнерите сме безопасна игла. В в 60 та минута вкарай Ахмедов (защото е в отлична форма и със самочувствие) да ги мачка отпред и да сваля центрирания. Въобше Илиян Илиев не проведе мача добре - затова си има конкретни причини. Изначално състава ни е претъпкан с дефанзивни футболисти. Срещу такива съперници като С. Ирландия и Беларус са нужни ниски и бързи нападатели, за да комбинират бързо с къси пасове с Груев, Кръстев и Десподов. второто полувреме свидетелства за нулева работа на почивката. Беларус се подобриха, а ние сме с червен картон от глупост и само едно положение. Смените закъснели. Защо не засили пресата? За какво ти е допълнителен защитник отзад, Пусни Минчев или Русев вместо него да пресират технически много слабите зашитници на Беларус. Северна Ирландия са майстори в това, което се мъчи Ил. Илиев и ще ни бият и в двата мача. С Люксембург може би равни.

Направо поемай националния

Е ти кво искаш тоя тъп и страхлив треньор? Той винаги играе за равен!!! Реди състава за равен, тролейското менте отпред не трябва да е титуляр, схемата е за равен - 4-ма отзад с/у най-слабия практически отбор, само и само да не ни вкарат гол! Тактиката беше за равен, смените ги забави умишлено за да не ги обърка, а той не си даваше сметка, че беше сбъркал титулярите!!! Тоя селски бек Илиян Хикса Илиев играе винаги за равен, с него НЯМА да спечелят групата.

ЧУЖДЕНЕЦА ВИНАГИ МОЖЕ ДА СИ ТРЪГНЕ .... А НА МАЛКОТО КЮРДЧЕ ОТ ХАРМАНЛИ .... ЕДИНСТВЕНИЯ НАЧИН ДА СЕ МАХНЕ ... ОТ ГЕТОТО И ДА ЖИВЕЕ ПО ДОБРЕ Е ДА ИГРАЕ МНОГО ДОБЪР ФУТБОЛ :)) .... ЗАТОВА ЕДНО ВРЕМЕ ИМАХМЕ ГОЛЕМИ ФУТБОЛИСТИ И БРАЗИЛИЯ ВСЕ ОЩЕ СИ ГИ ИМАТ :))

момчетата се раздадоха, а ВИЕ СТЕ СРАМ ЗА БЪЛГАРИЯ КОМЕНТИРАЩИТЕ УТРЕПКИ, ВИЕ НЕ СТЕ БЪЛГАРИ А МИШКИ.... МИИИИИИИШКИ !!!!

ДНАЧИ ВИКАШ, като некой ти продава катактрофирала лада, а и е направил реклама като мерцедес последен модел и в движение - отивам и вместо да откажа покупката, давам двойно на продавача, щото ви ника, че съм срам за България ако и когато плюя по неговата лъжа и отказвам да му дам парите си. второто качество никога не се продава като първо. да си знаят фузбалерите

Колко да са се раздали като не спечелиха ?

на лелите ви изсъхналите медузи, маааа ви българска смешна, от такива българи като вас въшливи ме е срам, тъжни коментари на БЕДНА РАЯ ПРОСТА........ още 1000г вашите ще ви чукат мишки... да еба тъпото злобно българско племе...

Е да! Следващата игра ще бъдат спрени от дъжда. После реферите... Ирландия ще ти смаже с 3:1 насред София..

дали ве, ма вие овцете сте много покорни ве, РАЯ смачкана........ късай личната карта и да та няма, мелез черен

Най-собре да паднем в неделя. ТАКА СТАТИИТЕ, ОБЗЪРЭТ, СТУДИАТА И НОВИНИТЕ ОКОЛО ЛЪЖЕФУДБАЛЕРИТЕ ШЕ СПРЪТ. УБИВАЙ. ЗАГУБА, ЗАГЕБА И ЗАГУБА И да почнат да говорът как се готват с остъвъщите мачове за следващия цикъл. МЪРЗЕЛИВИ НЕМОЖАЧИ, ЧЕ И ПОД ВНИМАВИЕ И ОТРАЗЯВАНЕ.

11 ПАРАОЛИМПИЙЦИ КАТО НАШ ГРИШО :)) ....

Ние сме “на брашното евтини, на триците - скъпи” искаме да имаме силен футбол с вносни футболисти и местни селски евтини треньори, еее няма как да стане, от боя пръдня не става, с трици не можем да ловим маймуни.

И ГОСПОД ДА ПРАТИ СИНА СИ И СВЕТИ ДУХ .... И ТЕ НЯМА ДА МОГАТ ДА НАЛОЖАТ СПИРТЕН РЕЖИМ, ХРАНЕНЕ И ТРЕНИРОВКИ , ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ТАКТИЧЕСКА И ПРОЧИЕ ДИСЦИПЛИНИ ... НА НАЦИОНАЛНАТА ГАРНИТУРА ...

Голяма мъкааа..........

Цигането Филип ни закопа, след като беше изгонен нашите свършиха.

Да купим добри чужди футболисти и да ги натурализираме, като олимпийските ни шампиони. Нашите проскубани “лъвове” да пратим в Зоопарка. Ние сме добри само на маса и в леглото, за друго не ставаме и не гледайте повече родилните мъки на набедените “лъвове” за да не се ядосвате, пазете си нервите, тези льольовци не заслужават нищо, освен презрение.

Отде извадиха този селски треньор, нищо положително няма да се поличи с него, най много равни мачове с ирландците и Люксембург. Ако искаме да побеждаваме трябва да платим на силен треньор, испанец, англичанин или италианец, този мухльо да тренира селски отбори.

Ще поема отбора , но трябва да се спазарим за заплатата и ще ми отпуснете и лев за селекция. .....ааа ...забравих .... трябва да ползвам само с това, а което мога да разполагам ..

Злорадството в признак на извисеност. Всяка грешна стъпка на националния отбор е повод за всенародна радост. Българинът винаги е бил супер взисквшен, което му прави чест. Но ще е добре да се научи да Подкрепя. Когато гледам мач (особено на стадион ), викам за "нашите", не съм там за да ги псувам

Е рия вече 30 години грешно стъпват...

Чак пък силен. Нелош - да, но не и силен. Срещу С. Ирландия - нов хикс. А вероятно и срещу Люксембург.

Стабилно представяне, но без завършек. За Беларус се знаеше, че са зле и колко мача без гол и множество загуби. Червеният картон на Филип Кръстев бе много глупав и безсмислен. Нищо че първият му жълт бе грешка на съдията и реши че е симулация, а противник си дигна умишлено накрая крака да го спъне. Особено първото полувреме имахме проблем в защитата и пробойни. Антов не си бе на позиция, бих го сменил още на почивката или разместил със защитник и сменил него. Влезлия Иван Минчев бе много по-добър и с идеи в нападение. И в защита не знам кой, Алекс Петков ли бих сменил, който наскоро в полското първенство получи 5 гола и за част бе виновен. Като изключим началните минути Десподов не правеше нищо и също щях да сменя по-рано. Напред Ради Кирилов, Алекс Колев и Филип Кръстев си бяха каквито са си и не играха зле. Но Ахмед Ахмедов е по-добра форма и можеше да се пусне от начало да се види, но е играч на отделни ситуации. Не победим ли Северна Ирландия, вероятно пак нищо няма да постигнем. Преди шансовете ни приключваха след първите 2 мача.

Бате, ти всички щеше да ги смениш бе... И щехме да отнесем 3 парцала...

И Илиан Илиев смени Антов и Десподов - явно е на моето мнение, но много по-късно. Дори един надолу тук коментира късните смени. Първото полувреме имаше ситуация на центриране на противника, където бе засечено от воле и бяха примерно 2 срещу 1 защитник. Там Алекс Петков бе тръгнал към нападащия, въпреки покриващ и бе отворил зона. В друга ситуация успя да избие немеца пред един на позиция за шут, като там дърпаше частично Живко Атанасов, но друг го изостави и може би пак бе той. В полското първенство Шльонск загуби от Погон 5:3, въпреки че със Симеон Петров вкарват по един гол. Последният влиза после.

А треньора ни беше облечен като шут, с огромни бели маратонки и костюм, няма да изкара дълго като треньор, нищо ново не видяхме, същото стъписване пред противниковата врата, бавни подавания, игра без мисъл

Следващия мач без вратар на лошите.Ще ни спира той,абе ейййййй само да те пипнем у чалготеката,без вратар това е

ГОСПОДИ, ИМА ЛИ ЛИГА, ФОРМАТ ИЛИ ТУРНИР, КЪДЕТО НАШИЯТ ОТБОР ДА ДОМИНИРА? ИМА ЛИ?

Не я можеме тази игра, много сме били добри, но вратаря на противниците бил по добър

Няма добър вратар има слаби нападатели.

Бездарници и неможачи. Какво търси в националния отбор този конус Колев? Десподов е космонавт по звездомания. Филип Кръстев счупи всички рекорди за глупаво изкарани картони. Смените - крайно закъснелу, второто полувреме - нищо.

Лъвовете свършиха батериите! Уж млади момчета,а нямат дуиа да тичат! Беларусите не са нищо особено,но се оказват неплеодолими!

ФиУип сеа шо го махнаха? Той е на друго ниво футболист.

Мъкааа

От Илиан Илиев, пове4е от 0-0 не може да очакваш. Защо са ми голове, виж Черно море

Чакай, чакай... Интересното предстои. Губим мача, въпреки доминацията.

Както очаквах, стадионът се пръска по шефовете. Унгарците се избиват за места да видят лъвовете от България.

Само как лигаво изпяха химна, вече ми е ясно... Ония изглеждат по-завършени мъже... Губим 2 на нула

Според сайта на Папъзки Беларус ще вкарат първи, да видим.