Белгийците стигнаха до победата за малко повече от четвърт час игра. И то след изоставане с 0:3.

Още в 11-ата минута Волас откри резултата. В началото на втората част Донк си отбеляза автогол и задачата на Брюж стана сложна. В 68-ата вече феновете на гостите виждаха загубата на тима си след второто попадение на Волас в двубоя за 3:0.

Не на това мнение бяха обаче играчите на белгийския тим. За осем минути равенството вече беше факт. Дирар намали до 2:3 в 74-ата и в 77-ата, а в 82-ата Акпала изравни - 3:3.

Донк в края на двубоя се реваншира за автогола си, отбелязвайки за крайното 4:3.

Не така инфарктно се разви пък другият двубой от групата между Спортинг (Брага) и Бирмингам.

Англичаните имаха отличната възможност да поведат още в 11-ата минута, когато Жигич изпусна от бялата точка.

В началото на втората част Уго Виана отбеляза единствения гол в мача и така донесе 3-те точки за Брага.

Какво се случва в класирането кръг преди края на груповата фаза - Брюж и Брага си разделят първото място с по 10 точки. Бирминагм е със 7 на третата позиция, а Марибор има 1 т. на дъното на група "Н", предаде ТопСпорт.