Дейвид Мойс призна, че Манчестър Юнайтед е бил надигран в градското дерби с Манчестър Сити. Английският шампион загуби тежко с 1:4 на „Етихад”, но наследникът на сър Алекс е уверен, че неговите играчи ще отвърнат подобаващо на поражението с бъдещи победи. „Не играхме добре, Сити бяха по-добрият отбор. Те започнаха мача много по-силно от нас и играеха на много по-висока скорост. Но ще се оправим, сезонът е дълъг. Ще оставим тази загуба зад нас и ще продължим”, заяви посърналият Мойс след загубата пред „Sky Sports”. „Манчестър Сити бяха много добри. Ние не бяхме, но Сити започна наистина добре. Можехме да се оттеглим на почивка при 0:1, но допуснахме втори гол точно преди почивката и това промени нещата. И през второто полувреме Сити си почна пак така силно. Просто те поеха контрола над мача от самото начало, а ние не успяхме.