Преди това победиха румънския "Стяуа" с 4:2 и шотландския "Хартс" с 2:0. Два гола вкара Дани Абало, а по един добавиха Жуниньо Кишада, Марселиньо, Вандерсон, новото попълнение Абел Анисе и Роман Безяк.

Старши треньорът на "Лудогорец" Стойчо Стоев пусна в игра почти всички налични играчи и даде шанс на младия вратар Георги Аргилашки да запише минути в международен мач. Националът Владислав Стоянов получи почивка, а титуляр беше Иван Чворович.

Уелсците, които са в средата на местното първенство, не оказаха никаква съпротива и можеха да пуснат и още голове, но неточните изпълнения на играчите от Разград ги спасиха. Накрая дори резервните бекове Шоко и Минев пробваха да се разпишат със странични ножици, но точността им изневери, информира БТА.