Футболният свят видя поредния спектакъл с Лионел Меси в главанта роля.

Арженстинският гений отново вилнееше по терена и вкара три гола за победата на Барселона в гостуването си на Бетис с 4:1.

Представянето му бе невероятно, а това не мо успяха да пренебрегнат и 60-те хиляди луди фенове на Бетис, изпълнили трибуните на "Бенито Виямарин".

Меси откри с невероятно изпълнение от пряк свободен удар, удвои в края на първото полувреме, а пет минути преди края вдигна стадиона на крака с феноменално изпълнение.

Феновете на Бетис видяха как тимът им получава четири гола у дома, но се изправиха на крака, за да aплодират гения, който очите им виждат.

Показателна бе и реакцията на вратаря Пау Лопес, който просто нямаше какво да стори.

Снимка: Twitter

"Много съм благодарен. Такова нещо не ми се беше случвало. Тук винаги се отнасят много добре с нас, въпреки че сме съперници", заяви Меси броени минути след финалния сигнал.

Той отново накара света да говри за него, а третият му гол си заслужава гледането пак и пак.