Байерн (Мюнхен) се изяви в позабравената си безпощадна светлина, разбивайки новака Холщайн Кил с 6:1 като гост.

Баварците изиграха изключително силен мач, в който успяха да открият резултата още в 14-ата секунда. В 13-ата минута авансът им вече бе от три гола, а в крайна сметка срещата завърши с разгромното 6:1.

Джамал Мусиала бе човекът, който откри резултата при изминали само 14 секунди игра, а головото му докосване бе седмото от изпълнението на център до влизането на топката в мрежата.

Брилянтен старт на мача,който до голяма степен подсказа какво предстои да се случи на новака Холщайн.

Само до 13-ата минута Байерн вече водеше с 3:0. Хари Кейн удвои, а особено впечатляващо бе това, което стори Джамал Мусиала в наказателното поле на Холщайн, преди да принуди Николай Ремберг да си отбележи автогол.

До почивката резултатът вече бе 4:0 с нов гол на Кейн, а Байерн не се спря и през втората част.

5:0 с гол на Олисе, след което Холщайн вкара почетно попадение десет минути преди края, преди с дузпа в добавеното време Хари Кейн да подпечата хеттрика си и крайното 6:1.

Така Байерн продължава да е перфектен с три победи от три мача, а ето и останалите резултати от деня в Бундеслигата:

Борусия Мьонхенгладбах - Щутгарт 1:3

РБ Лайпциг - Унион Берлин 0:0

Фрайбург - Бохум 2:1

Волфсбург - Айнтрахт Франкфурт 1:2

Хофенхайм - Байер Леверкузен 1:4