Манчестър Юнайтед спечели като гост на Партизан с 1:0 и прекъсна серия от 11 мача, продължила 7 месеца, без успех на чужд терен в официален двубой.

За последен път "червените дяволи" спечелиха извън своя стадион на 6 март, преди цели 232 дни - 3:1 в Париж над ПСЖ в Шампионската лига.

И тогава, и тази вече в Белград, дузпа донесе победата. Антони Марсиал я вкара в 43-ата минута и смълча трибуните на стадион ЮНА.

През второто полувреме сръбските играчи и навиячи побесняха - два пъти за минута топката бе отбивана с ръка в наказателното поле от играчи на Юнайтед, но дузпа за Партизан нямаше...

Националът Васил Божиков игра 90 минути, но Слован не успя да удържи английския Уулвърхемптън на свой терен - 1:2, след като словаците водиха с 1:0 на полувремето.

Симеон Славчев остана на скамейката при домакинското 2:2 на Карабах срещу кипърския АПОЕЛ.