Кристиано Роналдо даде тон с ранен гол за победата на Ал Насър срещу Раджа (Казабланка) с 3:1 в Арабската купа на шампионите, известна още като Купа на Принца.

Тя предхожда старта на сезона в Саудитска Арабия, нов нея участват и отбори от други страни. С успеха тимът на португалската легенда е полуфиналист.

Роналдо вкара с левачката мощно, в негов стил, след като получи топката на дъгата на наказателното поле в 19-ата минута.

Султан ал Ганам и Сако Фофана направиха 3:0 още до почивката, а в 41-вата минута Аблулах Маду си вкара автогол и оформи крайния резултат.

На полуфинала капитан Кристиано и компания ще играят срещу иракския Ал Шорта, а другата двойка е Ал Хилал - Ал Шабаб, и двата тима са от Саудитска Арабия.

В четвъртфиналите Ал Хилал се справи с Ал Итихад също с 3:1, като Сергей Милинкович-Савич и Малком, две от многомилионните попълнения, вкараха за победата.