Крумовград поведе с 2:0 срещу Пирин (Благоевград), но в крайна сметка по-щастливи от развоя на днешния двубой в Пловдив ще са гостите, които отмъкнаха точката след равенство 2:2.

"Сините" поведоха с два гола преднина за само 11 минути футбол.

Диего Рапосо вкара в 7-ата минута след добра асситенция от страна на Александър Колев. Само четири по-късно Джуниет Али вкара и втори гол, макар и с доза късмет, защото негов удар от нколко метра се отби в защитник на гостите и влезе в мрежата - 2:0.

В продължението на първата част "орлетата" намалиха благодарение на Андрей Йорданов, който бе точен от дузпа.

Седем минути преди края резервата Венцислав Бенгюзов донесе точката на своя тим, след като с хубав диагонален изстрел преодоля бившия вратар на благоевградчани Янко Георгиев.

Пирин е в саерия от четири мача без загуба, като е четиринадесети в класирането с 22 точки.