ПСЖ направи трета поредна грешна стъпка в Лига 1. Столичани стигнаха само до 2:2 като домакини на Реймс в мач от 25-ия кръг, но така или иначе всички погледи бяха насочени не към случващото се на терена, а към резервната скамейка.

Просто защото там се намираше Килиан Мбапе. Треньорът на ПСЖ Луис Енрике продължи с практиката да държи звездата си извън игра поради факта, че след края на сезона ще напусне отбора като свободен агент.

След всяко по-интересно положение веднага в близък план бяха излъчвани реакциите на Мбапе.

Голаджията все пак се появи в игра 15-ина минута преди края, но не успя да направи нищо запомнящо се.

БТА

Иначе интересното е, че всичките голове паднаха през първата част.

Гостите изненадващо успяха да излязат напред още в седмата минута чрез Маршъл Мунеци, но домакините осъществиха пълен обрат с автогол на Юис Абделхамид (17) и Гонсало Рамош (19), за да се стигне до възстановяване на равенството в последната минута на първата част чрез Умар Диаките (45).

Въпреки третото поредно равенство в първенството, ПСЖ увеличи на десет точки преднината си пред втория в подреждането Брест.