Септември записа четвърта поредна и общо пета загуба от началото на първенството.

Софийският тим загуби с 0:2 от Етър (Велико Търново) в мач от седмия кръг на Първа лига, игран под горещото слънце на стадион "Васил Левски".

Гостите от Търново започнаха по-добре срещата и след няколко добри шанса успяха да открият.

В 25-та минута Димо Атанасов центрира към Румен Руменов, който откри с глава.

До края на първата част по-добрите ситуации отново бяха в полза на Етър, а Велко Батрович като по чудо не удвои.

Картината не се промени и през втората част, когато Дани Младенов бе изведен от Батрович, но стреля неточно.

Логичното се случи в 64-та минута, когато Румен Руменов центрира, Боджадж свали към Младенов, който останал пред опразнената врата не сгреши и удвои.

Септември можеше да върне едно попадение чрез Мирослав Будинов, но в крайна сметка това не се случи и резултатът се запази.