Брентфорд и Манчестър Юнайтед завършиха наравно 1:1 в много драматичен мач от 30-ия кръг в английската Висша лига.

Двете попадение паднаха късно в добавеното време, като първо в 96-ата минута Мейсън Маунт вкара за "червените дяволи", а след това в 99-ата Кристофър Айер изравни за лондончани.

Юнайтед може да съжалява, че не взе трите точки, но всъщност това в по-голяма степен важи за отбора на Томас Франк, който подложи на разстрел вратата на съперника и Андре Онана.

Брентфорд почти изцяло доминираше в срещата и отправи цели 31 удара срещу само 11 за Юнайтед.

Освен това лондончани, които вече са в серия от седем мача без победа, на четири пъти бяха спирани от гредите.

Наистина изключителен малшанс.

Равенството оставя Юнайтед на шестата позиция с актив от 48 точки, вече на 11 от четвъртото място, което се държи от Астън Вила. Днес бирмингамци победиха Уулвърхемптън в домакинство с 2:0.

Брентфорд пък остава 15-и с 27 точки, на пет над опасната зона.