Манчестър Юнайтед предложи пълен с емоции следобед за феновете си на "Олд Трафорд".

В първа предсезонна проверка на родна земя "Червените дяволи" успяха да обърнат Ланс и спечелиха с 3:1, въпреки че се оказаха догонващи в резултата.

Френският тим, който завърши на второ място след ПСЖ последния сезон, се оттегли с аванс на почивката след куриозен гол от центъра на Сотока, като топката прехвърли новото попълнение на вратата Андре Онана.

През втората част обаче само в рамките на 10 минути Юнайтед пречупи съперника с попадения на Маркъс Рашфорд (48), Антони (54) и Каземиро (58).

Getty Images

Двубоят бе дебют на "Олд Трафорд" за Андре Онана и Мейсън Маунт, а преди старта на терена се появи и новият нападател Расмус Хойлунд, който бе официално представен пред феновете.

Датското острие бе закупен за 64 милиона паунда плюс още десет под формата на бонуси от Аталанта.

Утре Манчестър Юнайтед ще изиграе нова контрола в Дъблин, където ще се изправи срещу Атлетик Билбао.