Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън не пропусна да похвали бившия си възпитаник Кристиано Роналдо след първия мач срещу Реал Мадрид от фазата на елиминациите в Шампионската лига, завършил 1:1 на “Сантяго Бернабеу“. Гостите от Англия поведоха с гол на Уелбек в 20-ата минута, а 10 минути по-късно голямата звезда на домакините Кристиано Роналдо изравни с глава след центриране отляво на Ди Мария.   „Невероятно изпълнение“, възкликна Фърги. “Няма как да го спреш. Начинът, по който се извиси, височината, и как се задържа във въздуха, и тази уникална сила на удара с глава... На полувремето попитах Патрис Евра защо не се е опитал да го спре, и после видях повторението, и си казах - „Боже, какви ги говоря.“   „И двата отбора имаха доста възможности.