Треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан заяви, че се чувства „прецакан” след третото поредно равенство на неговия отбор. След 1:1 с Виляреал и 2:2 с Лас Палмас през миналата седмица, снощи европейският шампион направи 2:2 и като гост на Борусия (Дортмунд) в Шампионска лига, като мачът се разви по идентичен сценарий като този на Канарските острови – Реал повеждаше два пъти и два пъти не успя да задържи преднината. „Чувствам се прецакан, защото изиграхме страхотен мач, всички положиха огромни усилия и в атака, и в защита. Изиграхме мача, на който се надявахме. Но в края пак същото... трето поредно равенство”, каза недоволният Зидан след мача. „Неприятно ми е заради играчите, те не заслужаваха това. Не е лош резултат, но водехме 2:1 три минути преди края. Чувстваш се прецакан”. Френската легенда обаче не смята, че футболистите му са направили същите грешки като в мача с Лас Палмас. „Срещу Лас Палмас ни липсваше концентрация в края. Днес това не се случи. От първата до последната минута си свършихме работата. През първата част ни беше трудно с техните контри, но това е нормално на този стадион.