Коментари - Изгониха журналистите от ”Футболист на годината” | corner.dir.bg
назад

Изгониха журналистите от ”Футболист на годината”

Организаторите на "Футболист на годината" продължават да правят гаф след гаф. Церемонията, която стартира в спортен комплекс "Царско село", ще мине без журналисти в залата.

Обратно в новината

Коментари - Изгониха журналистите от ”Футболист на годината” | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 0