назад
Изгониха журналистите от ”Футболист на годината”
Организаторите на "Футболист на годината" продължават да правят гаф след гаф. Церемонията, която стартира в спортен комплекс "Царско село", ще мине без журналисти в залата.
Обратно в новинатаКоментари - Изгониха журналистите от ”Футболист на годината” | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018