Коментари - Бразилия не впечатли с победата срещу Хърватия | corner.dir.bg
назад

Бразилия не впечатли с победата срещу Хърватия

С два гола на своя нападател-звезда Неймар отборът на Бразилия победи Хърватия с 3:1 в мача на откриването на 20-то световно първенство по футбол.

Обратно в новината

Коментари - Бразилия не впечатли с победата срещу Хърватия | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 85

Тези бразилци каратисти ли са театрални актриси ли са или достойни футболисти немога да разбера какви фенове си имат тези измекяри

японеца наистина ги подпря с тази дузпа, но и 2-та гола (без дузпата) на Плетикоса са си негови...С тази игра бразилците ще си намерят майстора много скоро, но ми се струва, че след тази незаслужена победа те ще заиграят по силно

Та значи резултата тогава е 2:2, защото безпричинно отмениха гола.

Предлагам вече да се въведат правилата за преразглеждане на ситуацията, както са във Формула 1 решаващите моменти да се прегледат от група съдии и тъка да съощават на главния съдия какво да прави

Хърватите се показаха като достоен отбор. А бразилците с тая игра...не ги виждам докрая.Далече са от класата на именитите си предци. Вероятно и нагоре ще ги побутват,ама докъде ли...?

До края. Ако не са шампиони ще има брожения заради разходите.

Направо "страхотно" начало на Световното, думи НЕМАМ! Освен, че бразилеросите са по-мангали и от нашите манговци, то и още от първияим мач почнаха да ги бутат към финала. Не, че балканските ни съседи-убитаци са по-добри ама е принципен въпроса. Смех голем!

...да не говорим, че Неймар беше за червен картон за умишлен удар с ръка... на първото повторение много ясно се видя как той фиксира къде се намира хърватина и после си изви главата настрана и се опита да го изиграе уж неволно... по големи гадняри от бразилски мошеници трудно ще видиш...

Гледах не футболен мач, а ритуално обезглавяване на футбола. Пълен резил. Мач с Бразилия повече няма да гледам. Относно япончето. Чакам да прочета, че си е направил сепуко.

Да не би да се целуваха? Трябваше да изгони Неймар и дузпата беше назначена от ФИФА. Д дузпи ще добутат до финала.

Никаква дузпа нямаше. Японския съдия обърна хода на мача. Вместо да е Х и да поделят по точка, подари победата на Бразилия. Браво на Петър Василев, че каза истината. А Стефан Орманджиев как можа да каже, че Бразилия понеже дали над 12 милиарда за организиране на световното било нормално съдията да ги подпира. Абе аланколу, ако ще и 100 милиарда да са дали на терена трябва да има ФЕЪРПЛЕЙ, ЧЕСТНОСТ И ИСТИНСКА ИГРА, и ПО ДОБРИЯ НА ТЕРЕНА ДА ПОБЕДИ, А НЕ ТОЗИ КОЙТО Е ДАЛ НАЙ МНОГО ПАРИ ИЗВЪН ТЕРЕНА!!!! Той така ли е процедирал като беше в родната ни А група... разочарован съм. Ами за организиране на световното имаше конкурс. На Бразилия като им тежи че ще трябва да дават много пари, да не се бяха кандидатирали. На терена не трябва да има подпирания за никой, нищо случило се извън терена не трябва да повлиява на съдии и и прочие по време на мача

Такива подлоги и тарикати като др.Орманджиев са научени да бъдат на страната на силните...иначе няма София и на село!!! Такъв беше(и си е такъв) и коментаторът на мача Ивайло Ангелов,който казва-май не е съвсем дуспа но приемам решението на съдията...свирач ...!

Още от първият мач започна пародията. Бразилска цигания + Японска простотия = жалко за хърватите....

..Петър Василев,който в студиото на БНТ се осмели да каже честно истината,че първенството започна по скандален начин!Хърватите показаха че са истински мъже,а бразилците повече мязаха на хитреци.

Я да им дават купата на бразилците още сега, та да си гледаме световното спокойно и да се успокоят и съдии и ФИФА функционери...Срамота.

Толкова чакахме световното, а те още с първия мач ни сервираха такова менте, Блатер трябва да потъне в земята от срам, а това японче омаскари цялата японска нация

Пълен цирк, слаби бразилци, слаб съдия, прецакани хървати и за пореден път - ТЪП коментатор!

Тия бразилци ако ги пипне някой класен европейски отбор 5 гола не им мърдат,бият с измислена дузпа,много грешки на жълтурковцте съдии и за капак глупавите коментари на коментатора с изказването цитирам:.Сигурно треньора Сколари е предприел тактика да остави хърватите да нападат.....пълна пародия

Yellow black match gave Black yellow

Да, наистина японският съдия подпря здраво Селесао при дузпата, която предреши изхода от мача. Жалко за хърватите, които заслужаваха равенството. Намирисва на сделка...

В епохата на кинтите-всичко е МЕНТЕ!

Това беше най-изсмислената победа! Сигурен съм, че Бразилия е платила и ще си спечели домашното първенство! Това е пълен фарс! Искам истински футбол, а не просто някакви актьори, които играят театър ан абсурда и които са се продали на някой чичко Паричко!

Много си прав човече. За съжаление се изпокарах с приятелчетата си снощи, заради този глупав двубой/заради циганите/ и няма да гледам това първенство. Загуба на време и нерви.