”Червените дяволи” отново се изкачиха на върха в Англия

Манчестър Юнайтед оглави класирането във Висшата лига, след като победи у дома Тотнъм с 3:1, предаде ТопСпорт.

Обратно в новината

Коментари - ”Червените дяволи” отново се изкачиха на върха в Англия | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Бербо е добър.Неговите съотборници не му доставят достатъчно голови пасове и се налага сам да си изработва положенията.

"През целия мач Бербатов беше невероятен. Той имаше три опита - един блокиран и два над гредата. Той е велик футболист", коментира Фъргюсън. А ето и българските(?) псевдожурналисти от Football.dir.bg -"Българският национал Димитър Бербатов остана на терена през всичките 90 минути и се отчете с няколко пропуска." Коментарите са излишни!

Защо лаете срещу Бербо.Добре се представи.Той дава,а на него за гол никой не подава.Всички топки ,които му се подават са спорни.Не проявявайте простотия,като плювате срещу Митко.Имената на глупците висят по стените.

готин мач стана

Митко отново показа класа и финес играта , присъща само за наи - добрите ! е, добар си е ! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

"Българският национал Димитър Бербатов остана на терена през всичките 90 минути и се отчете с няколко пропуска", бухахахааааааа