Коментари - Нелеп червен картон и бразилски хеттрик дадоха ударно начало на сезона за ЦСКА | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Е затова пък Левски го нахендри яко на червено оранжевите ГМО та на джуджето от с Микре.Купата е СИНЯ!!!!!!!!!!

Вие подуянските смешници,сте направо за съжаление.Вас ЦЯЛА ЕВРОПА ви яби,кой къде ви хване.То не бяха знайни и незнайни войни като ,,еврограндовете''АЕК ЛАРНАКА,дето здраво със 7:0 ви ,,изфака'',то не бяха втородивизионни швейцарски отбори като Люцерн и Вадуц/Лихтенщайн/.Не ОСТАНА в Европа слаб отбор дето НЕ ви пръсна халката.Запуши си малко муцуната ТЪПО ГОВЕДО.

Няма да мучите жално, говеда, след още 13-15 години пак може да ви огреете да вземете някоя случайна купа! Това ви е жалката съдба!

Ако на някой му тряват пари, да вземат да пребият , убият тия бразилски маймуни в някоя тъмна уличка.. Хем и ще изчезнат доста вируси като пукнат маймуните..

Хубаво е да се радват, но не чак толкова. Двата гола бяха от статични положения, и по голямата част от мача играха с човек повече.

То едни дини глупаци играха цяло полувреме с човек повече,пък загубиха.

Като гледах контролите, играта ни беше само блъскане на топката както при Пенев и Младенов, изненадаха ме приятно не беше нещо супер но определено има положителна промяна

Къв е този негър в отбора?

У лефски, Роналдо бил , фалшив някакъв като целия ви обор

Победата на 1948 по ми хареса. Тоя сезон ще е интересен, колкото и нагласени мачове да има. Не съм им фен, ама се надявам 1948 с Пенев да им объркат плановете на всички.

Кво да ви хареса..Левски ви спука от атаки а вие имахте 2

От това, което гледах от 61 минута нататък, Любо Пенев добре ги е научил да играят в защита. А и вратарчето си го бива.

А кой победи?

Харесва ти някой да те е...., нормално за левскар

Е нали Левски ви го нахендриха яко в чорбарско ловешките зад..ци

Въпреки победата има ли някой да е харесал играта на ЦСКА.,а този Петров за тези смешни ситуации можеше Арда да вкарат гол. Трябва още да се учат да играят,че с тази игра ако ги набара някой по добър отбор ще ги скъса.

И да направиш 14 удара извън вратата

Муууууууууууууууууууууууу. САМО ЦСКА!

Така се играе а не като Лефски

Така се играе срещу отбор с 10 човека. Не като сините говеда вчера.

ама жужето не чака съдията да вади картони,направо плаща на някой калтак да си изкара сам картоните.Този път на един,следващия може и на трима

Ти гледай да не плати на някой здрав циганин да те изклати няколко пъти за здраве.