Коментари - Нелеп червен картон и бразилски хеттрик дадоха ударно начало на сезона за ЦСКА | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Така се играе срещу отбор с 10 човека. Не като сините говеда вчера.

Така се играе а не като Лефски

ама жужето не чака съдията да вади картони,направо плаща на някой калтак да си изкара сам картоните.Този път на един,следващия може и на трима

Муууууууууууууууууууууууу. САМО ЦСКА!

Въпреки победата има ли някой да е харесал играта на ЦСКА.,а този Петров за тези смешни ситуации можеше Арда да вкарат гол. Трябва още да се учат да играят,че с тази игра ако ги набара някой по добър отбор ще ги скъса.

Ти гледай да не плати на някой здрав циганин да те изклати няколко пъти за здраве.

Победата на 1948 по ми хареса. Тоя сезон ще е интересен, колкото и нагласени мачове да има. Не съм им фен, ама се надявам 1948 с Пенев да им объркат плановете на всички.

Кво да ви хареса..Левски ви спука от атаки а вие имахте 2

И да направиш 14 удара извън вратата

Къв е този негър в отбора?

От това, което гледах от 61 минута нататък, Любо Пенев добре ги е научил да играят в защита. А и вратарчето си го бива.

У лефски, Роналдо бил , фалшив някакъв като целия ви обор

Харесва ти някой да те е...., нормално за левскар

Като гледах контролите, играта ни беше само блъскане на топката както при Пенев и Младенов, изненадаха ме приятно не беше нещо супер но определено има положителна промяна

Хубаво е да се радват, но не чак толкова. Двата гола бяха от статични положения, и по голямата част от мача играха с човек повече.

Ако на някой му тряват пари, да вземат да пребият , убият тия бразилски маймуни в някоя тъмна уличка.. Хем и ще изчезнат доста вируси като пукнат маймуните..

То едни дини глупаци играха цяло полувреме с човек повече,пък загубиха.

А кой победи?

Е нали Левски ви го нахендриха яко в чорбарско ловешките зад..ци

Е затова пък Левски го нахендри яко на червено оранжевите ГМО та на джуджето от с Микре.Купата е СИНЯ!!!!!!!!!!

Вие подуянските смешници,сте направо за съжаление.Вас ЦЯЛА ЕВРОПА ви яби,кой къде ви хване.То не бяха знайни и незнайни войни като ,,еврограндовете''АЕК ЛАРНАКА,дето здраво със 7:0 ви ,,изфака'',то не бяха втородивизионни швейцарски отбори като Люцерн и Вадуц/Лихтенщайн/.Не ОСТАНА в Европа слаб отбор дето НЕ ви пръсна халката.Запуши си малко муцуната ТЪПО ГОВЕДО.

Няма да мучите жално, говеда, след още 13-15 години пак може да ви огреете да вземете някоя случайна купа! Това ви е жалката съдба!