Коментари - В Хърватия очаквано са бесни на съдията, но и на централния си нападател | corner.dir.bg
назад

В Хърватия очаквано са бесни на съдията, но и на централния си нападател

Нидерландецът Дани Маккели даде 8 минути продължение без мачът да има големи прекъсвания

Обратно в новината
| Редактор : Николай Петров

Коментари - В Хърватия очаквано са бесни на съдията, но и на централния си нападател | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 11

Съдията подпря копанарите,от къде ги измъдри тези 8 Мин,същия този милиционер-съдия закопа преди време Португалия

За честно вкарани голове в продължение не е виновен съдията. По-тъпо оправдание от това не бях чувал. Тези 8 минути по какъв начин облагодетелстват само единия отбор? Хърватите да ги бяха ползвали за втори гол тогава.

Те го изкараха политически натиск над Хърватска...!!!??не чу ли треньора им ??? Да имат уважение към държавата Хърватска........ти да видиш !!!!! Балканския манталитет се изплези пак неподготвен........ Италия не игра супер атрактивен футбол но виждам че имат потенциал

На хърватите мога да им кажа, че мача се играе до край. Но последният сигнал. Още към 94-95 минути забелязах, че Хърватия взе да приключва с играта и да се настройва за следващата фаза или за душовете... Само че Италия е много коварен отбор и като опре ножа до кокала вадят и воля, и умения!С коварен и хлъзгав съперник като Италия трябва да си нащрек десет минути след мача, а не да се отпускаш 10 мин преди края му!

Хърватите са страшни психари ...мислят си че света се върти около тях....познавам много... 90% са такива...а ако има статистика за най грозни играчи на това Евро...ще са номер 1

Перверзията , да се оставят свободни играчи по фланговете отново изигра лоша шега на практикуващите ,, модерен " футбол . Трима атакуващи , срещу шестима в защита , петима от кото скупчини около дъгата при централния нападател .

Съдията май е имал неприятна среща с камората

На крив к.. все нещо му пречи.

Имаше основание за дълго продължение - съдията е преценил, че иска да види повторение, преди да отсъди дузпата - това е негово право. Освен това имаше доста лежащи по терена хървати след гола им, както и няколко доста бавни излизания на футболисти при смените - шпалири, овации.. Е, на ви сега овации - който гроб копае другиму..

Да бе, централният нападател е виновен, че с два паса елиминираха всички останали 9 играчи, включително петимата в защита, които бяха срещу само двама италианци.

Преди тази последна атака на италианците, хърватите можеше да направят или поне да се опитат да направят контраатака, обаче те просто искаха да се отърват от топката като я пратят в италианската половина. Е след тези нескопосани действия...просто не издържаха на напрежението. П.С. Не може да съжаляват да пропусната дузпа на Модрич, защото просто нямаше да има гол в следващата минута. Така, че пак щеше да е 1:0.