Александър Йотовски при мъжете и Мария Николова – при жените, спечелиха първите места в бягането на 18 км на Коледното бягане (TheChristmasRun), Пасарел. Победителката на най-дългата дистанция - Мария Николова - е първата българка, успявала да завърши най-престижния ултрамаратон в Европа “Обиколката на Мон Блан” (Ultra Trail du Mont Blank) и то класирайки се в челните 20 места. Състезанието е част от Trail Series - верига любителски състезания по бягане сред природата.   В надпреварата в Пасарел, през изминалата неделя - 15 декември, се включиха 216 души, на възраст от 4 до 60 години, от които 74 жени и 142 мъже. Дегизирани с коледни костюми, участниците се състезаваха на три различни дистанции от 6.6, 11.4 и 18 км.