Левият бек на Локомотив (Сф) и бивш играч на ЦСКА Румен Трифонов обвини главния съдия Александър Костадинов в двоен стандарт по време на първия четвъртфинал за купата между „железничари” и „армейци”, който завърши 0:0 в Своге. Според него през първата част спорната ситуация за дузпа в наказателното поле на ЦСКА е щяла да доведе до наказателен удар, ако се бе случила пред вратата на неговия отбор. „Много е трудно да коментирам от мястото, на което се намирах. Спорно положение беше за дузпата. Ако е в другия пеналт, ще се свири, ясно е”, каза Румен Трифонов след мача. Трифонов не скри, че приоритет за Локомотив си остава А група, но Купата на България не е отписана от „червено-черните”. „100% гоним оставането в „А” група. Срещу ЦСКА искаме да видим на какво ниво сме.