Старши треньорът на Левски Илиан Илиев беше изключително емоционален след мача срещу Литекс за Купата на България, спечелен от неговия състав с 1:0. Наставникът е разочарован от негативните, по думите му, коментари в пресата след поражението в Пловдив от Ботев миналия уикенд. И призова да се изчака края на сезона и тогава да се пише и говори.   На въпрос как ще коментира дискусионната ситуация в края на първия мач от четвъртфиналите за купата, при която гол на Литекс не беше признат, Илиев отговори: Не я видях, съдията обаче свири преди да се ритне топката към вратата, в смисъл да се вкара гол. Съдията свири фаул и така.”   Иначе Илиев отчете характера на своите възпитаници.     „Поздравявам момчетата за характера. След загубата от Ботев видях какво се написа и по преса. Днес с показателно как един отбор излиза под огромно напрежение предвид това че има 2 загуби есента и сега сме допуснали 1, и е на четвъртфинал за купата, и се излива такъв негативизъм към отбора след един мач с Ботев. Литекс е един отбор, който излиза освободен, при тях няма напрежение. При нас дори при една загуба се вкарва огромно напрежение. Поздравявам отбор.