Така, на практика, родният талант записа завинаги името си в историята на руския тим, тъй като се превърна в автор на първите два гола за "Кубан" в евротурнирите. Двете попадения на българина имат още по-голяма стойност с оглед на това, че "Кубан" гостуваше в този първи мач.

Руският тим доминираше през големи епизоди от мач, като Попето изнесе поредна лекция и затвърди добрите си изяви от началото на сезона в руския шампионат.

Сърцатата игра на национала ни, себераздаването му и самоотвержените му изяви дадоха резултат още 52-ата минута на мача, когато нападателят реализира първия си гол за 1:0.

Чудесните изяви на играча бяха увенчани и от второ попадение, което дойде в 78-ата минута на срещата и с него бе оформен и крайният резултат 2:0, съобщи Гонг.