Хенрих Мхитарян вкара и двата гола при успеха на Борусия (Дортмунд) с 2:1 като гост на Айнтрахт (Франкфурт) в последна среща от четвъртия кръг в Германия. Четвъртата поредна победа на „жълто-черните” ги качи на върха на върха в Бундеслигата с максималните възможни 12 точки. Арменският плеймейкър се разписа два пъти в началото на двете полувремена, а Кадлец бе изравнил за Айнтрахт в края на първата част. В 10-ата минута Куба Блажчиковски пусна пас в коридор за Мхитарян между двамата централни бранители, а бившият халф на Шахтьор (Донецк) се нагласи и с едно докосване прати с левия крак в обратния ъгъл. После Вайденфелер спаси очи в очи с Кадлец, но домакините вдигнаха на крака 51 500 души на „Комерц Банк Арена” в 36-ата минута. Иниу показа отлична визия и качи на главата на Айгнер отдясно, неговият удар с глава се отби в десния страничен стълб, но попадна на крака на Кадлец, който направи добавка в празната врата – 1:1. 11 минути след почивката Мхитарян доказа отново класата си.