Нападателят на Бреша Марио Балотели заплаши да напусне терена по време на загубата на неговия отбор срещу Верона като гост.

Бившият италиански национал беше обект на расистки прояви от феновете на "Стадио Бентагоди" по време на второто полувреме.

Тъмнокожият голаджия изрита топката в публиката и започна да се гневи, като се втурна да излиза от терена.

Неговите съотборници и опоненти опитаха да го успокоят, а реферът спази протокола и спря мача за няколко минути.

По време на паузата дикторът на стадиона заплаши, че при нови расистки прояви мачът ще бъде спрян за по-дълго, подобно на срещата между България и Англия на "Васил Левски".

Балотели все пак продължи срещата и дори отбеляза гол в края на мача, но отборът му загуби с 1:2.