Бразилия победи Аржентина с 1:0 в контролен мач, който двете суперсили във футбола играят традиционно всяка година.

Този път дестинацията бе Саудитска Арабия, а в герой за Селесао се превърна централният защитник на Интер Жоао Миранда, който отбеляза в 93-а минута след центриране от корнер.

Победата дойде трудно за "жълто-сините", въпреки че в състава им като титуляр започна суперзвездата Неймар, а от другата страна Лионел Меси липсваше.

След половин час игра именно Миранда можеше да открие, когато негов удар бе избит от гол линията. Неймар и Пауло Дибала пропуснаха от пряк свободни удари в малкото добри ситуации за гол.

Натискът в заключителните минути бе за Бразилия и в крайна сметка той даде резултат.