Новият треньор на Милан Пауло Фонсека беше на секунди от това да започне със загуба властването си при "росонерите".

Той и неговите играчи е измъкнаха в 95-ата минута, за да стигнат до равенство 2:2 при домакинството си на Торино в първия кръг на Серия "А".

Милан изигра много слабо първо полувреме, в което изостана в резултата в 30-ата минута. Тогава след удар с глава на Раул Беланова Малик Тиав прати топката в собствената си врата.

В 68-ата минута ситуацията за домакините се влоши още повече, когато Валентино Лазаро центрира меко, а Дуван Запата вкара с глава от близка позиция - 2:0.

Едва в последните моменти от мача Милан успя да вкара два гола. Първо в 89-ата минута дебютантът Алваро Мората, който започна от пейката, вкара, насочвайки топката след удар на Тиджани Райндерс.

В 95-ата минута Юнус Муса центрира от десния фланг, а друга резерва в лицето на Ноа Окафор засече, правейки резултата 2:2.

Евентуална победа на Торино щеше да е първа като гост на Милан от 1985 година.

В друг мач от вечерта Емполи и Монца завършиха наравно 0:0.