Отборите на "Манчестър Юнайтед" и "Милан" сътвориха шоу за публиката в Лос Анджелис, след като завършиха наравно 1:1 в турнира International Champions Cup и си биха общо 25 дузпи.

Англичаните триумфираха с 9:8 при наказателните удари, които по-скоро бяха шоу отколкото сериозно надлъгване между отборите.

Иначе първото полувреме бе по-интересното в редовното време. Тимовете си размениха два бързи гола в началото.

Алексис Санчес откри за "Юнайтед" в 12-а минута, а само три по-късно Сусо изравни.

Втората част бе с по-бавно темпо, но по-добрите ситуации бяха за "росонерите". Франк Кеси можеше да донесе победата, но нацели страничната греда малко преди края.

За "червените дяволи" това бе трето поредно равенство в предсезонната подготовка. Следващият двубой за тях е по-специален - срещу "Ливърпул" в Мичиган след три дни. "Милан" се изправя срещу "Тотнъм" в Минеаполис следващата сряда.