Срещата все пак започна много добре за "нерадзурите" и още в 11-ата минута Родриго Паласио вкара за 1:0 след центриране на Антонио Касано. Отборът от Сардиния обаче успя да изравни резултата в 43-ата минута, когато Марко Сау се измъкна от отбраната на Интер и прати топката в мрежата на Ханданович.

Сау вкара втория си гол в мача в 66-ата минута, а Давиде Астори си заби автогол за 2:2 в 82-та минута. Интер, които прекъснаха серията си от 10 поредни победи миналия уикенд след поражението от Аталанта, не получиха 100%-ова дузпа в продължението на срещата и в крайна сметка двата тима поделиха точките.

Всичките резултати от днес в Италия: Болоня – Палермо 3:0, Катания – Киево 2:1, Фиорентина – Аталанта 4:1, Интер – Каляри 2:2, Сиена – Пескара 1:0, Удинезе – Парма 2:2.