Кармело Антъни вкара 40 точки, закръгляйки актива си от последните два мача на общо 90, а неговият Ню Йорк Никс срази Атланта Хоукс с 95:82. Това е 10-а поредна победа за Никс, който води в Атлантическата дивизия и заема 2-ро място в цялата Източна конференция.   Раймънд Фелтън пък вкара три важни коша в заключителните минути на срещата и също беше с много важен принос. Антъни беше невероятен вчера при успеха над Маями, като стана първият и единствен играч, отбелязал 50 точки на шамипоните. Сега само в първото полувреме вкара 24 точки, като успеваемостта в края на срещата беше 17 от 27 опита от игра, както и 5 от 6 от наказателната линия. 6 точки на Фелтън в края на мача помогнаха за серията на домакините от 12:2, което пък се отрази и на резултата - 84:74. Кайл Корвет вкара 25 точки за Атланта, но отборът пропусна възможността да излезе на 4-а позиция в Конференцията.  Резултати от първенството на Националната баскетболна асоциация на Северна Америка (НБА): Торонто - Вашингтон - 88:78 Шарлът - Филаделфия - 88:83 Атланта - Ню Йорк - 82:95 Кливланд - Бруклин 95:113 Бостън- Детройт - 98:93 Милуоки - Минесота - 98:107 Сан Антонио - Орландо - 98:84 Юта - Денвър - 96:113 Сакраменто - Хюстън - 102:112 Портланд - Мемфис - 76:94 Лос Анджелис Клипърс - Финикс - 126:101 Голдън Стейт - Ню Орлиънс - 98:88