Исинбаева: Ядосаха ни, сега ще сме непобедими
Руската легенда в леката атлетика Елена Исинбаева предупреди, че руските атлети ще са особено мотивирани на игрите в Пьончан.
Обратно в новинатаКоментари - Исинбаева: Ядосаха ни, сега ще сме непобедими | Корнер.dir.bg
Коментари 25
Руснаците са много добри, но и с допинг и без допинг те винаги в края на краищата губят!
Въх, не дей се коси ма Ленче. Пий глог, мента и валериан за успокоение на непоклатимите ти руски нервички, които са разбира се хетеросексуални. То еврогейове има само в Западна Европа, вий ватниците сте истински мъже и жени, само че малко пияни и все последни в цивилизационно отношение.
Руските спортисти са ментета до един. Както и цялата им прогнила държава. За тяхно съжаление хората искат истински спорт, а не бройлери тъпкани с допинг.
Добри атлети, но го отнесоха заради бисексуалното джудже от Кремлин...тъжно. Не разбраха, че никой с тази политика не ги иска.
кой сложили за шеф на комисията, че на тая лицето и се е "вмъжило" до ента степен, предполагам е от грима нещо или ...
То се видя още на първия мач по кърлинг срещу американците. Явно допинг за кърлинга още не са разработили. Може да са непобедими само на домашната олимпиада, която ще организират с рекламна цел преди т.н. президентски избори в Русия (ха-ха) Путлер и Мудако. Току що съобщиха, че специално за путриотката, чистата рускиня с фамилия Исинбаева в мартенската Путинпиада щели да включат и скок с тояга. Само не са решили дали да бъде овчарски скок или скок за овце. Май второто е по-вероятно като се имат пред вид подопечните крепостни селяни.