назад
Манчини: Заслужавахме поне равен
Мениджърът на Манчестър (Сити) Роберто Манчини остана разочарован от загубата от Манчестър (Юнайтед) с 1:2 в градското дерби.
Обратно в новинатаКоментари - Манчини: Заслужавахме поне равен | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018