Коментари - Късметът и магическа задна ножица спасиха безлична Англия от огромен провал | Корнер.dir.bg
назад

Късметът и магическа задна ножица спасиха безлична Англия от огромен провал

Словакия до 95-ата минута водеше заслужено, но футболът понякога може да е брутален

Обратно в новината

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 112

На съдията вече късмет ли му викат!

Да направят паметник на оня педерас съдията, че цял мач ги бута тия съкатите. Жалкарска история типично в английски стил. Нещастници са и такива ще си останат. Освен с поръчение отгоре и със съдиите по друг начин не могат да стигнат до финала, но явно за там ги гласят. Вижте само в кой поток са и какви мачове има в другия. Германия срещу Испания например. Мисля, че тия измислените сега се падат с Швейцария (Косово 2) и се надявам Шакири, Джака и другите "натурални швейцарци" да им скъсат островните пърделници. Моралния победител беше Словакия, а всички дето се радват да погледнат, че куците коне от Англия излезнаха от групата с 2 вкарани гола, един от който беше автогол. Безкрайно слаби са.

Аз си мисля, че словаците трябва да се разследват. Не може последните минути да чистят топката като селяни, вместо да я разиграват и задържат. Практически те НЕ играха до изравнителния гол. Мирише ми на пари.

За словаците... Играха срещу най-слабия треньор на първенството

да ви сера на рекапчатааааа

Швейцария ще разкаже играта на тия кръвосмешенци англичаните

Пред лицето на Господ Бог, СЕ ОТКАЗВАМ КАТЕГОРИЧНО от Българската Православна Църква ! БЪДЕТЕ ПРОКЛЕТИ СЛУГИ НА УБИЙЦИ ! да БЪДЕ ПРОКЛЕТ ВСЕКИ КОЙТО СТЪПИ В ЗМИЙСКОТО ГНЕЗДО НА РУСКИТЕ ЛАЙНА С КИЛИМЯВКИ !!!

Дреме ми. Айде разкарай се от тук!

YCBM

В Англия освен дългове клубовете друго не правят и това е единствената причина шампионата им да е интересен, заради чужденците. Мъката да ги гледаш отстъпва само пред мъката да гледаш Шотландия.

Ако тия играеха примерно с Грузия щяха да паднат с разлика. Отвратиха ме от футбола. Не стават за гледане. Накрая нищо чудно и да вземат купата с тая грозна игра

Надали германците или испанците ще им простят.

Пред лицето на Господ Бог, СЕ ОТКАЗѝВАМ КАТЕГОРИЧНО от Българската Православна ЦърквА ! БЪДЕТЕ ПРОКЛЕТИ СЛУГИ НА УБИЙЦИ ! да БЪДЕ ПРОКЛЕ%Т ВСДЕКИ КОЙТО СТЪПИ В ЗМИЙСКОТО ГНЕЗДО НА РУСКИТЕ ЛАЙНА С КИЛИМЯВКИ !!!

В коментарното студио, са се събрали олигофрен до дебил и пак, и пак, просто нещастници ! Благой и той, нещастници на всяка крачка са сложили да коментират!

Започва не по-малко интересен мач! Дано Грузия направи изненада!

Като англичаните вкарат накрая, е късмет и съдията ги е подпрял. Като швабите вкарат от измислена дузпа, не е проблем. Всички както винаги най-много играят срещу фаворитите, затова и англичаните са най-мразени. Футболът ще дойде у дома, а българинът расист ще завижда.

Ходи си живей в Англия като си им такъв голям фен. Айде марш!

защо не си там?

Игри с топки има много в историята. Те са го оформили. Някога индианците с крак са вкарвали в кош и който загуби отива на жертвоприношение. По Азия със сламени ли и да не тупкат на земята и да вкарват през кръгъл отвор, малко тип Хари Потър. А Англия никога не е печелила европейско.

Ами сега!

Трагичните англичани са огромни късметлии. И с потока без останал един сериозен противник. Може би зле играещата Нидерландия някой може да брои. На словаците им липсваше индивидуална класа. Но големият им проблем бе, че тръгнаха да пазят резултата, вместо да гонят втори гол. И треньорът им викаше и показваше да излизат напред. Най-много ме дразнеха чистенията им, в ситуации идеални за контри, където може да с предимство с хора, че англичаните докато губеха, имаха по максимум 1 човек в полузащитата дефанзивно. Имаха словаците ситуация да са 5-6 човека, дето ще са срещу 4 и някой чисти. За какво? Така се бяха разкрили в защита англичаните, че бе по-вероятно те да получат гол. Но не и когато се чисти вместо да се подаде. В това са си виновни. Можеше да свърши като Швейцария с Италия. Иначе си пресираха хората с топка до край. Оправете си ИП-то накрая.

С това чистене силно напред, само подаряваха топката на англичаните. Много наивно! Можеха поне да разиграват продължително и да търсят фалове, за да бавят. Както им го направиха англичаните във второто продължение. Изключително глупаво загубен, спечелен мач! За Нидерландия не го мисли, там си направиха сметките и са в точният поток. Тепърва им предстоят мачове, където да се раздават на макс. Купата е 7 мача!

Словаците не са ли гледали Дрогба какво правеше в Челси в края на мачовете - закарва топката на оут/тъчлинията и си играе игрички по две - три минути - следват тъчове или ъглови удари и не се играе. Ако словаците си бяха изиграли с повече бавене последните минути, дори с цената на картони, щеше да е друго!

Англичаните ни направиха перемога .... пребиха ни от бой, както укрите край Харков.

Куку-руку-ку....

Англичаните освен, че са в по-слабия поток, очевидно УЕФА е решила да ги добута и до финала. Какви са тези 6-минутни продължения? Ако на Словакия им трябваше гол, такова продължение няма да дадат.

с Тоя "футбол" АфроАнгличаните - са до тука!

Шило

Сигурно ще се съгласиш, че футболът е колективна игра?

и тактическа. Защо иначе имат треньори?

Шило

Не обсъждам треньора. Да не се лъжем, не сме експерти чак дотам

Англичаните днес биха, но бяха разкрити тактически. Един отбор с по-класни изпълнители би ги победил. Швейцария има и тактическата дисциплина и класата да се справи с тази беззъба Англия.

Шило

Реалностите- над два пъти по-малка Словакия, с население поне с един милион по-малко от България, е на финалите на европейското по футбол. Прескочиха групите, днес изтормози англичаните. Къде сме ние, къде са те?

Със злоба, негативизъм, завист, тарикатлък, търсене на келепир, корупция се постига това което е бг, както в спорта, така и като държава

На на на на наааа хей Джуд.

как мислите?!

на съдиите.. отмениха гол на Англия?

Не можаха да издържат едни 3 минути… искаше ми се да видя различни играчи, а не едни и същи всяко първенство…

Шило

Закономерно е това, което става. Прибраха се първо в своята половина, а през последните 20 минути от редовното време играеха в собственото си наказателно поле.

Грубияни Словакия!

Шило

Следващият път да излязат с отбора по художествена гимнастика, нали?

Ако разбираше от футбол, а не от балет, щеше да разбираш футбол, ама простият си е прост!

Натовска Англия ще размаже нацистка словакия. Фюрера полу-труп фицо пак ще се гърчи разпенен в болничното си легло с недъгавото си телце хи хи хи ГОЛЯМ КЕФ! Руските тролове пукат вени от злоба и безсилие

Шило

Айдеее, изветрелите се включиха. Словакия не е ли в НАТО?

Шило

Мачът е ясен, Англия продължава. Все се надявах на това, малко да се разчупи турнира с нови имена.

Интересно ми е сега да видя Словакия като са толкова добри как ще изравнят….. то е много лесно да риташ и да рушиш играта.

Е айде сега, по търкаляха се словаците. И като са толкоз силни какъв е проблема да изиграят 6 (шест) минути. Иначе Англия играе вече 4 мача с 10 души

Да то и трите гола дето вкараха и те са подкрепа за Англия. Словакия освен гола не видях кво напраха точно

Добовеното Време е вече Докато Точният За Брюксел Отбор - Не Победи!

Шило

Като деца играехме "до гол". Може би са приели това правило?

Ми няма как да не се бутат черните от Острова.

Кой друг англичанине ако не Хари Кеееееееееееееееееееееееин ! Мрете червени боклуциииии .....

Шило

Тоя пак "червени", "зелени" Гледай футбола бе, тъпанар!

Ти ли ще ми даваш съвети бе, червен мизерник !?

Шило

Що не? Явно се нуждаеш от съвети, че иначе показваш интелекта си. По-скоро липсата на такъв!

6-те минути продължение е явна подкрепа за Англия!

Славяните срещу афро англичаните :) И помощта на съдията педал който можеше да даде 15 мин продължение

вече е докато Точният Отбор - победи - при това полувреме, кое точно наложи 6 минути добавено време?!

Шило

Проблемът не е в добавеното време. Словаците допуснаха играта да премине в тяхното наказателно поле

Напротив. Добавеното време е много важно. Словакия нямаше как да не допусне играта в своята половина.

Шило

Там играха 20 минути. 6 минути не са решаващи сами по себе си

Кой друг А Н ГЛ И Ч А Н И Н - БЕ ЛИНГААААААААААААААААААААААААМ!

а поне 60 минути трябваше да дадат Добавено Време - НеВоятна Корупция!

Невероятен тъпънар си, верно е !!

Толкова. Доста беше накъсан мача. Просто словаците не издържаха. Личеше си умората.

Не може да бъде. Ще гледаме продължения!!!

Шило

Словаците физически няма да издържат!

Коментатора ме събуди като извика, бях позадремал второто полувреме :)

Играч - подобрият Отбор Загуби, но Днес на Куците АфроАнгличани - нищо не мое им помогне!

малко с късмет ама това е футбол. Другото което е, задължително трябва да има близ до балканските народи отбор на 1/2 финали. Задължително е. Англичаните имат един проблем...ТЪП ТРЕНьОР

Шило

Да изчакаме края на мача! Иначе, наистина браво за Словакия!

Умре Словакия :( По принцип съм за Англия (от всички отбори), ама толкоз да ме е яд че още един мач ще трябва да търпя този некадърник Кейн, че чак ми се иска Словакия да спечели продълженията. И тоя ТЪПАК Саутгейт не му узрява тъпата кратуна, че Англия играе с 10 души.

Шило

Преди години беше истинско удоволствие да гледаш играта на Англия и Бразилия.

Англичаните са наистина много неприятни. Когато почнах да гледам футбол, бяха мъжки момчета и играха феърплей. А в този мач вече няколко пъти англичаните не изваждат топката, когато има контузен играч на Словакия. Опитват се да изкарват картони и да просят дузпи от съдията. А на всичкото отгоре са и трагични на футбол.

Шило

Днес коментирах мачовете на мъжкарите от миналото. На сегашните сукалчета не им хареса. Настоящият отбор на Англия няма нищо общо с този, отпреди 20-тина години, например!

ти говореше че Вар убивало футбола понеже се виждало всяка засада. Мъжка игра какво значи за тебе? Да играеш в лъжа ли?

Шило

Само това ли разбра бе, теле?

Контузен или само контузен в опит да нарита англичанин?

Шило

За колегиалната игра, какво значение има?

Хахаха толкова са смешни тия словаци :) Чак от напъни да ритат англичаните почнаха да се само контузват….пълна трагедия

Шило

Как е статистиката с картоните?

Шило

Словаците за съжаление, преминаха в защита. А това означава, че англичаните владеят ситуацията и няма да се учудя, ако победят накрая.

По-груб отбор от Словакия отдавна не съм виждал! На всяко докосване от англичанин се тича и се влиза остро,… ама съдията като не счита за нужно да дава картони що да не ритат. Пълна трагедия

Шило

Вече веднъж го написа, не имитирай масовост

Егати и грубияните Словакия !

Шило

Нали? Да не полегнат на англичаните. Не ги е срам!

Шило

Ще се изкефя, ако Словакия продължи! Заслужават го! Не мога да не отбележа, че мача е добър!

Мъчат Топката и е Време да си Одат Дома !

Някой няма ли да пита тия ГОУЕМИ "СПЕЦИАЛИСТИ" в студиото, като Вили Вуцата, защо отборите им са в ниското ниво в страната? Големи разбиратели!