Отборът на Лудогорец победи беларуския тим БАТЕ Борисов с 2:1 в предпоследната си контрола от подготвителния лагер в Турция. Наставникът на“орлите“Георги Дерменджиев отново даде шанс на някои футболисти, които по-рядко поопадат в игра, като вратарят Ренан, Георги Терзиев, Александър Василев, Лукас Саша и ЖуниорКишада започнаха от първата минута. Именно бразилският нападател изигра ключовата роля в срещата, като отбеляза и двата гола за шампионите на България. Той откри резултата в 20-та минута, но БАТЕ изравни малко пред почивката чрез Риос. В 69-та минута Кишада отбеляза втория си гол в мача и донесе успеха на Лудогорец. Утре от 15:00 часа разградчани се изправят срещу словенския Марибор в последната си контрола. /БГНЕС