Точен за 1:0 беше Антонио Касано, който се разписа с глава след центриране на Естебан Камбиасо в 28-ата минута. Паласио пък оформи крайния успех с попадение в 85-ата минута. Като цяло домакините можеха да вкарат още няколко гола, но пропуснаха шансовете си.

Парма пък надигра Сампдория с 2:1 у дома след две попадения на Амаури, едното от дузпа. За гостите още в 34-ата минута бе изгонен стражът Серхио Ромеро, а в края на срещата отново от дузпа точен за 2:1 беше Мартинс.

Удинезе също си взе своето след 1:0 срещу слабака Пескара. Домакините играха 60 минути с човек по-малко след червения картон на Данило, но все пак стигнаха до успеха с попадение на Майкосуел в 53-ата минута.

Други резултати от Серия А: Аталанта - Сиена 2:1, Палермо - Торино 0:0, Киево - Фиорентина 1:1.