Треньорът на Галатасарай Фатих Терим порица остро представянето на рефера Свен Одвар Мьон при загубата на неговия тим с 0:3 от Реал Мадрид снощи, казвайки, че норвежкият арбитър е бил уплашен от „Белия балет”.   Реал взе победата на своя „Бернабеу” след голове на Кристиано Роналдо, Карим Бензема и Гонсало Игуаин, но наставникът на „Чим Бом” смята, че тимът му е трябвало да получи две дузпи – първата, когато Сами Кедира изглеждаше, че играе с ръка преди почивката, и втората, когато Бурак Йълмаз беше фаулиран през второто полувреме.   “Реферът очевидно нямаше куража да свири едно към едно. Той направи доста грешки... Целият стадион видя как Рамос настъпи Йълмаз. Реал е голям отбор, няма нужда от подобни съдийски реверанси“, заяви Императора на пресконференцията след мача.   “Повечето от моите играчи са с доста опит. И въпреки това е трудно да се играе на “Сантяго Бернабеу“. Разликата в класите между двата тима е очевидна. Иначе ние сторихме всичко по силите си, играхме колкото можем.