Възпитаниците на Карло Анчелоти надделяха с 3:1 над Жозе Моуриньо и компания във финала на приятелския турнир "International Champions Cup", който се игра в Маями.
Португалецът вкара две от попаденията за испанците, съобщи Гонг.

Марсело откри за "белия балет" още в 14-ата минута, но лондончани бързо възстановиха равенството, след като Рамирес бе точен три минути по-късно.

В 31-ата минута Роналдо изпълни перфектен пряк свободен удар, за да даде нова преднина на своя тим, а в началото на втората част осигури победата на мадридчани след попадение с глава.

Испанският младежки национал Алваро Мората, който е желан от "Тотнъм" като част от сделката с Гарет Бейл, реализира четвърто попадение за "кралския клуб' в продължението на срещата, но голът бе правилно отменен заради засада.

По-рано, Милан надви с 2:0 Лос Анджелис Галъкси и зае третото място в надпреварата. Точни за "росонерите" бяха Марио Балотели и М'Байе Нианг.