Ювентус направи разочароващо 0:0 с Чезена във втория мач с Масимилиано Алегри начело. Новият наставник пусна силен стартов състав с Пирло, Джовинко и Йоренте, а новото попълнение Роберто Перейра също започна мача. Италианският шампион имаше надмощие през първата част и Пирло беше най-близо до гола, но нямаше кой да реализира положенията. На почивката Алегри направи доста смени и пусна играчи като Асамоа, Маркизио и Касерес. И това не помогна и Ювентус така и не стигна до гол, който щеше да се окаже победен, защото Чезена рядко атакуваше. Чезена – Ювентус 0:0 Ювентус: Сторари – Сьоренсен, (81’ Буенакаса), Бонучи (45’ Огбона), Киелини (45’ Касерес), Лихщайнер (45’ Асамоа), Падоин (45’ Маркизио), Пирло (45’ Мароне), Перейра (65’ Спинацоли), Мота (45’ Пепе), Джовинко (65’ Коман), Йоренте (81’ Витале)